وبلاگ اچ وک

در مجله و یا وبلاگ اچ وک به بررسی تخصصی محصولات و یا راهنمایی در خصوص انتخاب و خرید محصولات می پردازیم.
 • ترموستات کنترل دمای اتاق چگونه کار می‌کند؟
  ترموستات کنترل دمای اتاق چگونه کار می‌کند؟
  9 بازدید پسندشده

  ترموستات کنترل دمای اتاقی، فرمانی را برای روشن شدن دستگاه تهویه در دمایی بالاتر (حالت سرمایشی) و یا پایین‌تر (حالت گرمایشی) از دمای تنظیم شده به آن داده و پس از رسیدن به دمای ست شده، دستگاه را خاموش می‌نماید.

  ادامه مطلب
 • راهنمای نصب ترموستات اتاقی
  راهنمای نصب ترموستات اتاقی
  78 بازدید پسندشده

  ترموستات اتاقی دستگاهی جهت کنترل دمای محیط با استفاده از ارسال فرمان به سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی می‌باشد. نصب ترموستات اتاقی کاری تخصصی است که با داشتن دانش فنی و اطلاعات کافی از نحوه سیم بندی دستگاه تهویه مطبوع، قابل انجام است.

  ادامه مطلب
 • راهنمای انتخاب پمپ سیرکولاتور
  راهنمای انتخاب پمپ سیرکولاتور
  2060 بازدید
  1 دیدگاه
  ★★★★★ (5.0)
  پسندشده

  این مقاله برای کمک به خریداران در انتخاب پمپ سیرکولاتور برای سیستم های گرمایشی و سرمایشی طراحی شده است. در این مقاله، معیارهای اصلی برای انتخاب پمپ سیرکولاتور شامل قدرت، جریان، فشار و بهره وری ارائه می شود. همچنین، نکات مهمی مانند اندازه گیری و نصب صحیح پمپ، نوع موتور و انتخاب مواد ساخت پمپ نیز بررسی می شوند. با مطالعه این مقاله، خریداران قادر خواهند بود تا پمپ سیرکولاتور مناسبی را برای نیازهای خود انتخاب کنند.

  ادامه مطلب
 • راهنمای خرید پمپ آب خانگی
  راهنمای خرید پمپ آب خانگی
  1820 بازدید پسندشده

  در این مقاله، به بررسی و راهنمایی در خرید پمپ آب خانگی می‌پردازیم. این راهنما شامل معرفی انواع پمپ‌های آب، مشخصات و قابلیت‌های آنها، عوامل مهم در انتخاب پمپ آب مناسب برای خانه و نکاتی برای خرید موثرتر آن می‌باشد. هدف این مقاله، کمک به مخاطبان در انتخاب بهترین پمپ آب خانگی برای نیازهای خود است.

  ادامه مطلب
 • راهنمای انتخاب انواع دیگ موتورخانه و تفاوت های آنها
  راهنمای انتخاب انواع دیگ موتورخانه و تفاوت های آنها
  3603 بازدید پسندشده

  این مقاله شامل راهنمایی برای انتخاب انواع دیگ موتورخانه و تفاوت های آنها است. این اطلاعات به خواننده کمک می کند تا بتواند بر اساس نیازهای خود، دیگ موتورخانه مناسب را انتخاب کند. مقاله به تفصیل به موضوعاتی مانند نوع سوخت، انتقال حرارت، قدرت تولیدی و هزینه های نگهداری دیگ موتورخانه ها پرداخته و مزایا و معایب هر نوع را تشریح می کند.

  ادامه مطلب
 • اصول نظافت استخر
  اصول نظافت استخر
  1104 بازدید پسندشده

  نظافت صحیح و کامل یکی از اصول مهم در نگهداری استخر بوده که دوام تجهیزات و بهبود شرایط بهداشتی در استخر را بدنبال دارد. این تجهیزات انواع سرجارو و دسته جارو برای جمع‌آوری زباله های کف استخر، برس استخر برای نظافت جرم های دیواره و کف، برگ گیر برای اجسام شناور بزرگ داخل و روی آب استخر، گاری (جارو) استخر و شیلنگ استخری مقاوم در برابر نور آفتاب را شامل می‌شود.

  ادامه مطلب
 • راهنمای تصویری خرید تجهیزات جکوزی
  راهنمای تصویری خرید تجهیزات جکوزی
  2043 بازدید پسندشده

  راه‌اندازی و اجرای جکوزی خانگی، ویلایی و تفریحی نیازمند تجهیزات و لوازم متعدد بوده که بعضا کارفرمایان تمایل دارند اطلاعات دقیقی از آنها بدست آوردند. این لوازم شامل تصفیه خانه، بخش گرمایش، گندزدایی، جت جکوزی و ... میشوند. در این مطلب سعی داریم نقشه‌ای گرافیکی از موتورخانه جکوزی و لوازم جانبی آن بهمراه توضیحات ارائه دهیم تا کاربران را با تجهیزات استاندارد یک جکوزی خانگی آشنا نماییم.

  ادامه مطلب
 • راهنمای خرید تجهیزات استخر تا 80 متر مکعب
  راهنمای خرید تجهیزات استخر تا 80 متر مکعب
  1728 بازدید پسندشده

  خرید تجهیزات استخر و جکوزی و همچنین انجام پیش نیازهای نصب این تجهیزات هنگام ساخت استخر و جکوزی، همواره امری چالش برانگیز برای صاحبان آنها بوده است. در این مجموعه مقالات با عنوان راهنمای خرید تجهیزات استخر، آنها را بر اساس ابعاد و ظرفیت دسته بندی کرده و تجهیزات مورد نیاز هر یک را برای شما مشخص خواهیم نمود.

  ادامه مطلب
 • راهنمای خرید پکیج دیواری
  راهنمای خرید پکیج دیواری
  2638 بازدید پسندشده

  مقاله حاضر به صورت کامل راهنمایی برای خرید پکیج دیواری را ارائه می‌دهد. در این مقاله، به معرفی انواع پکیج‌های دیواری، ویژگی‌های مهم در انتخاب پکیج مناسب، نکاتی در مورد نصب و نگهداری آنها و همچنین راهنمایی برای خرید از فروشگاه‌های معتبر پرداخته می‌شود. این مقاله یک راهنمای جامع برای هر فردی است که می‌خواهد پکیج دیواری مناسبی را خریداری کند.

  ادامه مطلب
 • راهنمای تصویری خرید لوازم استخر
  راهنمای تصویری خرید لوازم استخر
  5067 بازدید پسندشده

  راه‌اندازی و اجرای استخرهای خانگی، ویلایی و تفریحی نیازمند تجهیزات و لوازم متعدد بوده که بعضا کارفرمایان تمایل دارند اطلاعات دقیقی از آنها بدست آوردند. این لوازم شامل تصفیه خانه، سیستم های گرمایشی، گندزدایی و ... میشوند. در این مطلب سعی داریم نقشه‌ای گرافیکی از موتورخانه استخر و لوازم جانبی آن بهمراه توضیحات ارائه دهیم تا کاربران را با تجهیزات استاندارد یک استخر خانگی آشنا نماییم.

  ادامه مطلب
12>|
Showing 1 to 10 of 16 (2 Pages)

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

ارسال پیام کوتاه به ما

تماس با ما

پیشخوان هدر چپ موبایل

منو