فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • 2 ریال - 2,200,000,000 ریال

نوع

دایکین Daikin

دایکین یک کمپانی چند ملیتی (دفتر اصلی در ژاپن) بسیار معروف در زمینه تولید تجهیزات تهویه مطبوع بوده که محصولات خود را در سراسر دنیا عرضه می نماید. دایکین Daikin جزو 5 برند برتر صنعت تهویه مطبوع در دنیا می‌باشد.

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 15 از 15 مورد

برند دایکین Daikin (ダイキン工業) با داشتن بیش از 90 سال قدمت، با اختراع سیستم های کولر گازی چند پنلی VRV :Variable Refrigerant Volume نام خود را به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تهویه مطبوع در جهان ماندگار کرد. کمپانی دایکین مالک شرکت مک کوی McQuay و گودمن Goodman بوده و محصولات این دو برند را نیز با نام دایکین عرضه می‌نماید. مجموعه دایکین از سال 2013 به عنوان پر فروش‌ترین برند تهویه مطبوع جهان در رتبه اول کیفیت و تکنولوژی بالاتر از دیگر برندها در این زمینه قرار دارد.

همچنین این کمپانی با حضوری پر رنگ در آسیا، اروپا، آمریکا و خاورمیانه یکی از پیشتازان صنعت اسپلیت و وی آر وی بوده و مدعی تولید با کیفیت‌ترین محصولات تهویه مطبوع با راندمان بالا در جهان می‌باشد. دفتر اصلی شرکت واقع در استان ازاکا (اساکا) Osaca ژاپن بوده و بیش از 90 سایت تولیدی در سراسر دنیا، محصولات دایکین را به بیش از 150 کشور صادر کرده و در آنها بفروش میرسانند. کشورهای چین ، مالزی ، بلژیک ، جمهوری چک و کانادا میزبان بزرگترین خط تولیدهای این کمپانی چند ملیتی می‌باشند.

ادامه مطلبنمایش کمتر

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

ارسال پیام کوتاه به ما

تماس با ما

پیشخوان هدر چپ موبایل

منو