پکیج استخری

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 20 از 41 مورد

انتخاب تجهیزات مناسب و کارآمد استخر یکی از دغدغه های امروز صاحبان استخرهای خانگی، خصوصی و ویلایی می باشد. تنوع بسیار بالای تجهیزات، پیشنهاد های گیج کننده و محاسبات مورد نیاز برای انتخاب تجهیزات استخر و جکوزی، این کار را به امری پیچیده و خارج از حوصله بدل نموده است. مجموعه اِچ‌وَک جهت ایجاد سهولت در امر خرید تجهیزات استخر، بخش پکیج های استخری را با سه سرفصل پکیج تصفیه (و بهبود کیفیت آب) استخر، پکیج گرمایشی و پکیج نظافت استخری تنظیم نموده است.

در این بخش پکیج هایی با توجه به معیارهای اصلی انتخاب تجهیزات استخر یعنی حجم آب استخر، روباز یا سرپوشیده بودن آن و مولفه قیمت و همچنین برند های مطرح بازار ایران، جمع‌آوری شده است. علاوه بر انتخاب آسان تجهیزات استخر با اشستفاده از معیار های عنوان شده، اعمال تخفیف کلی بر روی خریداری پکیج نسبت به خرید تکی محصولات نیز، مزیت دیگر محصولات پیکج استخری می باشند. پکیج های پایه و ارازن نیاز های اولیه استخر را با قیمت ارزان و اقتصادی برآورده نموده و مناسب برای استخر های با کاربری سبک یا ویلاهای با مراجعه کم و دوره ای میباشد.

پکیج های استاندارد و حرفه ای به ترتیب کالاهای با کیفیت تر و گرانتر را شامل میشوند. همچنین برند و مدل قطعات در صفحه هر پکیج تعریف شده است.

پکیج های تصفیه و بهبود کیفیت آب با معیار های متراژ استخر و سرپوشیده یا روباز بودن انتخاب می شود.

پکیج گرمایشی استخر را بر اساس متراژ استخر و استفاده تابستانه یا چهار فصل انتخاب نمایید.

پکیج جاروی استخر شامل گاری های استخری بهمراه قطعات مورد نیاز جاروی استخر عرضه میشوند.

جهت مشاوره بهتر خرید پکیج های استخری، با کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی با واحد فروش یا ارسال پیام در واتساپ، تلگرام و پیام رسان داخلی ایتا در تماس باشید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

ارسال پیام کوتاه به ما

تماس با ما

پیشخوان هدر چپ موبایل

منو