پکیج جاروی استخری

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 4 از 4 مورد

نظافت استخر یکی از موارد مهم در نگهداری و استفاده بهینه از استخر های خانگی و ویلایی میباشد. نظافت و جاروی هفتگی استخر، به بهبود کیفیت آب استخر نیز کمک شایانی می‌نماید.

تجهیزات نظافت استخر را به‌صورت مجزا میتوایند در بخش نظافت استخر مشاهده نمایید. تنوع بالای تجهیزات ممکن است برای خریداران کمی گمراه کننده باشد، از این رو پکیج های نظافت استخری به‌صورت مجزا در این بخش در نظر گرفته شده است.

یکی از نکات مهم در این زمینه انتخاب جاروی گاری استخر یا اتصال تجهیزات به اسکیمر یا کیت جاروی استخری می‌باشد. اگر اسکیمر استخر شما دارای کیت جارو بوده یا دریچه جداگانه ای جهت جارو بر روی دیواری استخر برای شما تعبیه شده است، شما نیازی به خرید گاری استخری ندارید.

جارو استخری چیست؟

گاری استخری یا جاروی دستی استخری وسیله ای شامل یک گاری کوچک، پمپ و اتصالات مربوط بوده که معمولا در دو توان 1.5 و 2 اسب سرهم میشود. تنوع بالای پمپ هایی که میتوان بر روی این گاری نصب کرد، انتخاب آنرا کمی مشکل نموده است. همچنین تنوع سر جاروها، طول متفاوت شیلنگ ها و دسته جارو از انتخاب های پیش روی برای خرید جاروی استخر می‌باشد.

اجزای جاروی استخری

پک کامل جارو استخری شامل گاری استخری همراه با پمپ و متعلقات، سر جارو، دسته جارو و یک عدد شیلنگ مخصوص استخری می‌باشد.

در مبحث بهترین جاروی استخری، گاری همراه با پمپ استخری با استرینر یکپارچه مزیت ها بیشتری نسبت به جاروی استخری با پمپ کشاورزی چینی دارد. طول عمرو دوام بیشتر بدلیل ساختار پلیمری و یکپارچه بودن آبدان با برگ گیر، از مزیتهای پمپ استخری نسبت به پمپ کشاورزی بوده و پمپ های استخری با قیمت مناسب را میتوان جایگزین نمونه های کشاورزی در جاروی استخری نمود.

جهت مشاوره بهتر خرید پکیج جاروی استخری، با کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی با واحد فروش یا ارسال پیام در واتساپ، تلگرام و پیام رسان داخلی ایتا در تماس باشید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

ارسال پیام کوتاه به ما

تماس با ما

پیشخوان هدر چپ موبایل

منو