گری GREE

کمپانی گری GREE یکی از بزرگترین تولید کننده های تجهیزات تهویه مطبوع در کشور چین بوده که اکنون با گذشت بیش از دو دهه از فعالیت خود (تاسیس 1991) در بازار های جهانی، محصولات خود را علاوه بر بازار آسیا و خاورمیانه، در امریکا و اروپا نیز بفروش رسانده و تبدیل به بزرگترین تولید کننده محصولات تهویه مطبوع سبک گردیده است.

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 4 از 4 مورد

کمپانی گری GREE یکی از بزرگترین تولید کننده های تجهیزات تهویه مطبوع در کشور چین بوده که اکنون با گذشت بیش از دو دهه از فعالیت خود (تاسیس 1991) در بازار های جهانی، محصولات خود را علاوه بر بازار آسیا و خاورمیانه، در امریکا و اروپا نیز بفروش رسانده و تبدیل به بزرگترین تولید کننده محصولات تهویه مطبوع سبک گردیده است.

انواع کولر های گازی (اسپلیت) و دستگاه های داکت اسپلیت گری در بازار ایران عرضه شده و تمامی این محصولات ساخت سایت اصلی کمپانی در چین می‌باشد.

جهت بررسی و خرید تجهیزات تهویه مطبوع گری GREE با بهترین قیمت همراه با گارنتی معتبر، از فروشگاه اینترنتی اِچ وَک دیدن فرمایید. در این صفحه کلیه محصولات این برند را مشاهده می نمایید و با استفاده از منوی بالای صفحه می‌توانید محصول مورد نظر خود را فیلتر نمایید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

ارسال پیام کوتاه به ما

تماس با ما

پیشخوان هدر چپ موبایل

منو