ایران رادیاتور

گروه صنعتی ایران رادیاتور، یکی از قدیمی ترین تولید کننده های تجهیزات گرمایش خانگی و صنعتی در ایران می باشد. این کمپانی در سال 1358 تاسیس شده و تولیدات آن شامل انواع مشعل های گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز، انواع پکیج های گرمایشی ، دیواری و زمینی، رادیاتور های آلومینیومی و فولادی و حوله خشک کن می باشد.

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 20 از 74 مورد

گروه صنعتی ایران رادیاتور، یکی از قدیمی ترین تولید کننده های تجهیزات گرمایش خانگی و صنعتی در ایران می باشد. این کمپانی در سال 1358 تاسیس شده و تولیدات آن شامل انواع مشعل های گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز، انواع پکیج های گرمایشی ، دیواری و زمینی، رادیاتور های آلومینیومی و فولادی و حوله خشک کن می باشد.

همه ایرانیان، برند ایران رادیاتور را با تبلیغات مشهور عمویادگار در سال 1369 بیاد دارند. سالی که شروع صادارت محصولات این کمپانی به بیش از 30 کشور دنیا آغاز گردید. اولین سری پکیج های گرمایشی دیواری در سال 1383 در ایران رادیاتور تولید شده و اکنون با گذشت بیش از یک دهه از این تجربه، ایران رادیاتور، یکی از ده کمپانی برتر تولید کننده پکیج شوفاژ دیواری در جهان میباشد.

ایران رادیاتور یکی از سه شرکت برتر تولید کننده در زمینه رادیاتورهای آلومینیومی و مشعل های صنعتی در جهان و بزرگترین تولید کننده رادياتورهای آلومينيومی – پكيج ديواری و مشعل (خانگی و صنعتی) در خاورميانه می باشد.

ادامه مطلبنمایش کمتر

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

ارسال پیام کوتاه به ما

تماس با ما

پیشخوان هدر چپ موبایل

منو