هانیول Honeywell

سیستم های پیشرفته کنترل انرژی و ایمنی هانیول Honeywell در بیش از 10 میلیون ساختمان در سرتاسر دنیا بکار گرفته شده و آنها را به محیطی بهتر، هوشمند تر و با آسایش بیشتر برای زندگی تبدیل کرده است.

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 20 از 64 مورد

هانیول Honeywell یک کمپانی پیشرو جهانی در زمینه تکنولوژی های انرژی، ایمنی، امنیتی، بهره وری و ارتقای کیفیت شهری بوده و تولیدات آن جهت بهبود در ساختمان ها، کارخانجات، صنایع اولیه مانند آب و برق و صنایع هوایی بکار گرفته می شود. سیستم های پیشرفته کنترل انرژی و ایمنی هانیول Honeywell در بیش از 10 میلیون ساختمان در سرتاسر دنیا بکار گرفته شده و آنها را به محیطی بهتر، هوشمندتر و با آسایش بیشتر برای زندگی تبدیل کرده است.

این شرکت به منظور بهبود کیفیت زندگی در سرتاسر جهان محصولات متنوعی را به بازار عرضه کرده و بازار ها و صنایع جدیدی را ایجاد میکند.

کمپانی هانیول در سال 2018 میلادی جزو 10 کمپانی برتر رده بندی Fortune قرار گرفت. این کمپانی چند ملیتی دارای بیش از 130.000 کارمند در سرتاسر دنیا بوده که 58.000 نفر در امریکا مشغول فعالیت می باشند. دفتر اصلی هانیول در ایالیت نیو جرسی امریکا می باشد.

عمده محصولات اصلی عرضه شده هانیول در ایران ساخت کارخانه اصلی هانیول در چین بوده و محصولات طرح اصلی آن توسط کمپانی های متفرقه در چین ساخته میشوند.

گستره محصولات هانیول شامل انواع ترموستات سیستم های تهویه مطبوع، شیر های کنترلی، تجهیزات ایمنی، انواع هیتر های خانگی، فن، سیستم های امنیتی، ژنراتور های خانگی و سیستم های هوشمند خانگی و صنعتی میباشد.

ادامه مطلبنمایش کمتر

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

ارسال پیام کوتاه به ما

تماس با ما

پیشخوان هدر چپ موبایل

منو