جندی Jandy

کمپانی جندی Jandy امریکا با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید کالای استخر و بهبود کیفیت آب و تجهیز انواع استخر های خانگی و عمومی، اسپا (آبدرمانی)، پارک های آبی، آکواریوم های عمومی و تجهیزات تصفیه آب، یکی از شرکت های چند ملیتی بزرگ زیرمجموعه هلدینگ بزرگ محصولات آبی فلوریدا FLORIDA اسپانیا می باشد.

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 4 از 4 مورد

کمپانی جندی Jandy امریکا بعنوان یکی از زیرمجموعه‌های زودیاک Zodiac در زمینه تولید محصول و تجهیز انواع استخر های خانگی و عمومی، اسپا (آبدرمانی) و پارک های آبی، یکی از شرکای هلدینگ بزرگ محصولات آبی فلوریدا FLORIDA اسپانیا می باشد.

جندی Jandy امریکا هر آنچه برای ساخت، بازسازی و نگهداری استخرهای مسکونی و تجاری، پارک های آبی، اسپا و مراکز سلامتی لازم است را ارائه می دهد. این برند سازنده انواع پمپ تصفیه استخر، فیلتر تصفیه استخر و شن فیلتر، لوله و اتصالات و فیتینگ استخر، روشنایی و چراغ استخر، انواع کلر زن و تجهیزات بهبود کیفیت آب و گند زدایی، تجهیزات نظافت اتوماتیک و دستی استخر، سیستم های گرمایشی استخر و تجهیزات سونا خشک می باشد.

جهت بررسی و خرید تجهیزات استخر و سونا جندی Jandy امریکا با بهترین قیمت، از کاتالوگ فروشگاه آنلاین تاسیسات اِچ وَک دیدن فرمایید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

تماس با ما در واتساپ

تماس با ما در تلگرام

ارسال پیام کوتاه به ما

تماس با ما

پیشخوان هدر چپ موبایل

منو